Nauka Kitesurfingu w iKITE

Nasza Szkoła Kitesurfingu to idealne miejsce do zdobycia wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Przykładamy się zarówno do teorii, jak i technicznych aspektów surfowania. Sami posiadamy wiele lat praktyki i licencje upoważniające do udzielania lekcji. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na indywidualne podejście do kursantów oraz udzielanie pełnowartościowych lekcji. Wszystkie zajęcia odbywają się bezpośrednio na ternie naszej siedziby. Szkolenia kitesurfing Hel zapewniają idealne przygotowanie do samodzielnego surfowania. Zapewniamy, że odbyty u nas kurs i spędzony czas sprawią, że pokochasz kitesurfing tak jak my.

Teoria i bezpieczeństwo

Zawsze zaczynamy zajęcia od przekazania wszystkich niezbędnych informacji dotyczących sprzętu oraz jego bezpiecznego wykorzystywania na lądzie i wodzie.

Wprowadzenie

Pierwsze kroki stawiamy na płytkiej wodzie ze sprzętem idealnie dostosowanym dla początkujących. Odpowiednia postawa i technika to klucz do samodzielnego surfowania, dlatego tak bardzo o nie dbamy.

Szkolenie

Ćwiczymy do momentu, aż kursant nabierze wprawy i będzie prawidłowo utrzymywał się na wodzie. Każda godzina kursu jest równie ważna i rodzi postępy.

Ewaluacja

Gdy już utrzymanie na wodzie nie sprawia problemu, a jest czystą frajdą pora na coś więcej. Dbamy o to, aby wszystkie sztuczki były wykonywane profesjonalnie.

Profesjonalna kadra

Doświadczeni instruktorzy

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i stale się dokształcamy. Wyróżnia nas bardzo dobrze wyszkolona kadra instruktorska z uprawnieniami IKO i PZKite gotowa do współpracy każdego dnia. Ambitnie podchodzimy do każdego kursanta i pracujemy zgodnie z jego umiejętnościami. Usługa szkolenia kitesurfing jest dostępna dla wszystkich i indywidualnie planowana.

Najlepszy sprzęt

Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętowe. Postawiliśmy na najlepsze marki światowych producentów z najnowszych kolekcji: latawce, Duotone, NorthKiteboarding deski: Nobile, NorthKiteboarding, Xenon, Su2). Dobrze dobrany sprzęt pozwala na realizowanie pełnowartościowych kursów. Nasz ekwipunek jest trwały i korzystnie wpływa na sprawność edukacji. Dbamy również o to by zawsze był dopasowany do rozmiarów.