kurs kitesurfingu

Kiedy ruszy kurs kitesurfingu 2020

To pytanie jest nam zadawane klika razy dziennie, ale niestety w obecnej sytuacji mamy związane ręce i pozostaje nam czekać. Co roku już przed majówką rozpoczynamy pierwszy kurs kitesurfingu . Weekend majowy był zawsze oblegany przez wielbicieli surfowania, co nas bardzo cieszyło. Niestety ten rok wygląda całkiem inaczej, plany pokrzyżowała nam epidemia koronawirusa. Już na początku marca w kraju pojawił się pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa, dalej wszystko potoczyło się jak lawina, zakaz wychodzenia z domu, uprawiania sportu a tym bardziej wyjazdów rekreacyjnych. Niestety ta sytuacja dotknęła i nasz kitesurfing w Jastarni. Nie możemy otworzyć swojej szkoły w planowanym terminie, a co więcej nie mamy informacji dotyczącej daty w której moglibyśmy w jakikolwiek sposób wrócić do swojej pracy.

Czekamy na informacje

W obecnej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak czekać na jakąkolwiek informację, która wskaże nam termin, w którym będzie mógł ruszyć pierwszy kurs kitesurfingu. Śledzimy sytuację na bieżąco, dlatego jak tylko pojawi się informacja dotycząca możliwości uruchomienia naszej przystani w Jastarni od razu o tym zakomunikujemy.

Mamy nadzieję, że nasza szkoła i wypożyczalnia kite będzie mogła bardzo szybko wrócić do działania. Wiemy jak wile osób czeka i liczy na to, że już wkrótce iKite otworzy się na nowo w Jastarni. Bardzo cieszy nas zainteresowanie i dzięki wam wrócimy do pracy z jeszcze większym uśmiechem. Już nie możemy się doczekać!

Życzymy zdrowia!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.