Nabywanie umiejętności samodzielnego surfowania zajmuje trochę czasu. Aby poznać technikę i wkręcić się w KITE’a na dłużej warto rozpocząć kurs kitesurfingu dla początkujących na etapie IKO I, a następnie IKO II i IKO III. Pozytywne ukończenie kursu składającego się z 3 etapów zapewnia możliwość samodzielnego surfowania z latawcem na wodzie.

Kurs kitesurfingu dla początkujących

Przed rozpoczęciem szkolenia warto odpowiednio wcześniej skontaktować się z nami i zarezerwować termin. Rezerwacja daje pewność, że w tym dniu będziemy do Twojej dyspozycji. Rozpoczynając u nas kurs nie musisz wiedzieć nic na temat kitesurfingu, więc jeśli tak właśnie z Tobą jest, to nie bój się pierwszego kroku. Każdy kurs rozpoczyna się od przekazania podstawowej wiedzy. Nauka przebiega etapami, a jej przebieg dopasowujemy indywidualnie do możliwości kursanta.

Kilka słów o Helu

Szkoła kitesurfingu iKite znajduje się w Jastarni na Helu. To świetne miejsce z wielu powodów. Najważniejszy dla nas to wiatry, ponieważ pozwalają na surfowanie przez cały okres letni. Inne zalety, którymi urzekło nas to miejsce to piękna okolica, łagodne zejście do morza i bliskość sklepów, noclegów oraz restauracji.  Hel to świetne miejsce na wakacje samemu, z rodziną i przyjaciółmi. Jest to najbardziej wysunięta na północ część Polski, o ciekawym ukształtowaniu.

Możliwości, które zapewniamy są szerokie. Oferujemy również indywidualne lekcje kitesurfingu jako formę doszkalającą lub wprowadzającą. Przypominamy, że zajęcia u nas odbywają się w góra 2 osobowych grupach, ponieważ stawiamy na jakość edukacji.

Wypożyczalnia sprzętu

Sprzęt jest niezwykle ważny, dlatego mamy również własną wypożyczalnie. Zapewniamy duży wybór rozmiarów damskiego, męskiego i dziecięcego ekwipunku. Jeśli korzystasz z kursu, nie musisz martwić się o sprzęt, ponieważ zapewniamy wszystko w ramach zajęć.

Pragniesz zostać u nas na dłużej? Mamy dla Ciebie wyjątkowy nocleg! Prowadzimy wypożyczalnię przyczep campingowych. Posiadają całe niezbędne wyposażenie do spania i przyrządzania posiłków.  To ciekaw i inna forma spędzania wakacji.

Zapraszamy na kurs kitesurfingu dla początkujących, oraz korzystania z innych możliwości u nas!

No Comments

Leave a Comment