Kursy Kitesurfingu w iKITE

Wszystkie kursy kitesurfingu Hel odbywają się pod okiem instruktorów z uprawnieniami IKO i PZKite. W nauce stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kursanta. Kursy kitesurfingu dzielimy na 3 etapy, które wdrażamy i łączymy zgodnie z zapotrzebowaniem i możliwościami naszych podopiecznych.

Z nauki KITE’a uczyniliśmy sztukę. U nas każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Szkolenia prowadzimy w miejscach najbardziej przyjaznych kursantom i panującym warunkom. Zajęcia odbywają się na Zatoce Puckiej w Jastarni i na wyspie Mewia (Sucha) Rewa, gdzie dopływamy motorówką. Oferujemy kursy nauki kitesurfingu na wszystkich poziomach zaawansowania. Wyróżnia nas: bardzo dobrze wyszkolona kadra instruktorska z uprawnieniami IKO i PZKite, pełne zaplecze sprzętowe, a przede wszystkim zindywidualizowany program nauki kitesurfingu.

Każdy osoba po zakończonym kursie otrzymuje kartę IKO i kartę PZKite.

kursy kitesurfingu Hel

DOSTĘPNE KURSY KITE

pakiet
IKO I lub

czas: 4h
solo: 840 zł / os
w parze: 550 zł / os

pakiet
IKO II+III

czas: 8h
solo: 1520 zł / os
w parze: 970 zł / os

pakiet
IKO I+II+III

czas: 12h
solo: 2160 zł / os
w parze: 1330 zł / os

pakiet
IKO I+II+III+IV

czas: 16h
solo: 2600 zł / os
w parze: 1720 zł / os

 Lekcja RESCUE 

czas: 3h
solo: 620 zł / os
w parze: 420 zł / os

Podczas lekcji i kursów zapewniamy wszystko co niezbędne:

  • opiekę licencjonowanego instruktora
  • sprzęt kitesurfingowy z najnowszych kolekcji
  • kamizelkę asekuracyjną
  • kask
  • łączność walkie-talkie i BBtalkin
  • kartę IKO i PZKite
  • transport pontonem na Mewią Rewę

Trochę więcej o IKO I

To wszystkie umiejętności i wiedza z zakresu Kitesurfingu do momentu dojścia od deski. W tym czasie kursant zapoznaje się z zasadami bezpieczeństwa, podstawowymi informacjami o sprzęcie oraz nabywa wszystkich umiejętności związanych z pracą z latawcem.

IKO 1 to kluczowy etap szkolenia kite – z profesjonalnym instruktorem na odpowiednim sprzęcie dobranym optymalnie do warunków i osoby idzie dość gładko i przyjemnie – jednak pominięty lub zrobiony niestarannie zaowocuje bardzo trudnym do osiągnięcia kolejnym poziomem IKO 2.

IKO II

To etap, w którym nabywa podstawowych umiejętności pracy z deską. Na tym poziomie uczy się odpowiedniej postawy, startu z latawcem, utrzymania się na wodzie, przepłynięcia krótkiego dystansu oraz kontrolowanego zatrzymywania się.

Jest to również etap, po którym kursant potrafi współpracować z deską, a jeśli jest odpowiednio przeprowadzany zyskuje dużo nowych umiejętności, które przygotowują do pierwszych sztuczek.

IKO III

To bardzo zaawansowany etap kursu kitesurfingu, w którym uczestnik uczy się wielu zasad i zachowań dotyczących samodzielnego surfowania.  Podczas IKO III kursant nabywa wielu umiejętności oraz intuicyjnego podejścia do sytuacji, w której się znajduje.

Po pomyślnym ukończeniu tego etapu każdy kursant jest w stanie samodzielnie surfować i odczytywać warunki atmosferyczne.

Co po kursie?

Wszystkie kursy surfingowe wymagają kategoryzacji na etapy, których nie można pominąć. Pomyślne przejście każdego stopnia otwiera możliwość rozpoczęcia kolejnego. Ukończenie wszystkich trzech etapów zapewnia nabycie umiejętności pozwalających na samodzielne i bezpieczne surfowanie.

Dodatkowe szkolenia?

W naszej ofercie można znaleźć usługi doszkalające, a dokładniej lekcje kitesurfingu, które polecamy wszystkim ambitnym surferom. Godziny z instruktorem są organizowane indywidualnie według potrzeb kursanta. Lekcje można potraktować jako doszkalające na każdym etapie kursu lub jako kolejny poziom umiejętności po odbytym kursie IKO.

kursy kitesurfingu Jastarnia - iKite

SPRAWDŹ POZOSTAŁĄ OFERTĘ