nowy sezon 2019 kitesurfing Jastarnia

Tegoroczna pogoda zaczęła nam dopisywać bardzo wcześnie, dzięki temu mieliśmy szansę rozpocząć swoją przygodę na Helu już w maju.  Jak co roku otworzyliśmy iKite  – kitesurfing Jastarnia  w tym samym miejscu, bezpośrednio na plaży. Bardzo cieszymy się, że to masz kolejny rok wspaniałej pracy, którą bardzo lubimy.

Kitesurfing Jastarnia – nowy sezon w iKite

Nowy sezon to dla nas nowe wyzwania, których chętnie się podejmujemy. Nasza praca jest naszym hobby i sprawia nam ogromną przyjemność. Cieszymy się dużym zainteresowaniem, a to oznacza, że coraz więcej osób interesuje się sportem wodnym. Cieszy nas fakt, że sport staje się obecny w życiu coraz większej ilości ludzi. My nie potrafimy już żyć bez aktywności fizycznej, dlatego każdego lata kitesurfing Jastarnia działa pełną parą.

Co nowego u nas w tym sezonie? W zasadzie nie wiele się zmieniło, mamy nadal profesjonalny sprzęt i najlepszych instruktorów. Ceny kursów oraz wypożyczalni zostawiliśmy również bez zmian. Godzina lekcji zaczyna się już od 130 złotych za osobę, wszystkie ceny są dostępne w zakładce cennik iKite. Wszystkie usługi są dostępne na miejscu i w większości od ręki, jednak polecamy rezerwację kursów i lekcji z wyprzedzeniem, np. za pośrednictwem naszej strony.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Helu. Każdego dnia jesteśmy gotowi na to, aby szkolić i przekazywać przydatną wiedzę, która zapewni początkującym dobry start. Lekcje kitesurfingu to świetny sposób na spędzenie wolnych chwil, np.podczas urlopu lub weekendu. Nasi podopieczni są zawsze pełni pozytywnych emocji, które wywiera na nich przyjemność kontaktu z naturą i wykorzystania jej żywiołów do świetnej zabawy. Surfowanie jest wyjątkową umiejętnością, która jednym przychodzi z łatwością, a inni potrzebują więcej czasu.

Kitesurfing Jastarnia jest czynny 7 dni w tygodniu. Zapraszamy kobiety, mężczyzn, dorosłych, a nawet dzieci. Dopasowujemy tempo lekcji indywidualnie do każdego. Bez problemu znajdziesz nas na Helu. Przyjdź i rozpocznij z nami wspólną zabawę.

Do zobaczenia na wodzie!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.