szkoły-kite-w-jastarni

Jastarnia leży na półwyspie Helskim. To idealne miejsce do rozwijania umiejętności na desce pod względem przyrodniczym oraz warunków atmosferycznych. Do dyspozycji mamy Zatokę Pucką od Rewy aż po Hel.

Szkoły kite w Jastarni – dlaczego tutaj?

Jastarnia to również idealne miejsce pod względem noclegów oraz atrakcji. Sami dysponujemy przyczepami kempingowymi, które wypożyczamy naszym kursantom. Jednocześnie lokalizacja naszej szkoły jest bezpośrednio powiązana z hotelami, sklepami oraz restauracjami i barami. Szkoły kite w Jastarni są usytuowane bezpośrednio na plaży. Mamy duży teren przeznaczony na lekcje kitesurfingu. To najlepsze miejsce do surfowania ze względu na panujące warunki atmosferyczne, ponieważ są tu sprzyjające wiatry.

Sprzęt kite

Decydując się na kurs kite możesz być pewnie, że zapewnimy Ci pełny ekwipunek bez dodatkowych dopłat. Dbamy o bezpieczeństwo naszych kursantów, dlatego dopasowujemy sprzęt indywidualnie. Nasza wypożyczalnia kite  jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt, z którego sami korzystamy.

iKite czeka na Helu

Mamy swoją miejscówkę na Helu gdzie zawsze możesz przyjść na kurs lub wypożyczyć sprzęt. Szkoły kite w Jastarni są rozmieszczone w okolicy, ale my wyróżniamy się naszym logiem. Zapraszamy do wspólnej nauki. Posiadamy niezbędne umiejętności i certyfikaty, do tego, by prowadzić profesjonalne szkolenia. Gwarantujemy moc przydatnej wiedzy teoretyczne i praktycznej oraz mnóstwo zabawy. Surfowanie sprawia wielką przyjemność, dlatego musisz spróbować, by zarazić się od nas naszym uwielbieniem.

Zapraszamy do rezerwacji terminów. Warto zarezerwować lekcje z wyprzedzeniem, gdy jest wiele terminów i godzin do wyboru.  Chcesz poznać nas bliżej i dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas na plaży, chętnie opowiemy o tym sporcie.

Kitesurfing stał się naszą pasją, dlatego przekazujemy tą miłość początkującym podczas kursów w iKite. Dzięki temu robimy w życiu to co lubimy. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze sportem, który reprezentujemy.

Wszystkie szkoły kite w Jastarni są dostępne na miejscu w sezonie. Zapraszamy do kontaktu oraz rezerwacji terminu na bieżący sezon. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia! Czeka Cię z nami świetna zabawa!

No Comments

Leave a Comment