Kolejny sezon zakończyliśmy bardzo pozytywnie. Spod naszych skrzydeł wyszło wielu kursantów świetnie radzących sobie na wodzie, którzy pokochali deskę tak samo jak my. Cieszymy się z możliwości edukacji każdej nowej osoby, dlatego działamy indywidualnie. Sezon uważamy za bardzo udany i zapraszamy wszystkich w kolejnym roku na kursy kite.

Kursy kite w 2018 roku – podsumowanie

Po kolejnym sezonie spędzonym w Jastarni śmiało możemy powiedzieć, że zainteresowanie surfowaniem rośnie. Nie dziwi nas ten fakt, ponieważ kto raz stanie na deskę z pewnością będzie do tego wracał. Pod naszym okiem kursy kite odbyły osoby w każdym wieku, w tym dzieci. Bardzo cieszy nas fakt, że tak wiele osób nam zaufało, za co bardzo dziękujemy. Jesteśmy wypełnieni radością z sukcesu każdej osoby, która ukończyła kurs oraz rozżaleni, z tego powodu, że szkoła kitesurfingu iKite musi zostać zamknięta do kolejnego sezonu.

Wszystkich zainteresowanych sportem wodnym zapraszamy do wspólnych lekcji i surfowania w 2019 roku. Kursy kitesurfingu Jastarnia  ruszą od maja. Mamy nadzieję, że pogoda w kolejnym roku nam dopisze.

No Comments

Leave a Comment